Weiss Klinik CHORZÓWWeiss Klinik GLIWICE
Telefony 2
Tel. +48 (32) 245 97 63-64

laserowa korekacja wzroku

Archiwum Tagów

Podaruj sobie nowy wzrok…

Tylko teraz w Weiss Klinik laserowa korekcja wzroku -15%

Okulary  czy soczewki kontaktowe… ograniczają Twoje codzienne aktywności? Marzysz o pozbyciu się wady wzroku? Podaruj sobie nowy wzrok… i pozbądź się wady wzroku raz na zawsze, dzięki bezpiecznemu i trwającemu zaledwie kilka minut zabiegowi laserowej korekty wzroku. Teraz w Weiss Klinik za zabieg laserowej korekcji wzroku zapłacisz -15%! Akcja trwa od 17.11.2018 r. do odwołania i nie obejmuje metody femto-lasik.

 

LKW święta -15_1200x628

Laserowa korekcja wady wzroku

modeluje powierzchnię rogówki, aby nadać jej odpowiedni kształt z ogniskowania światła na siatkówce i w efekcie usunięcie wady wzroku


Roczna gwarancja po laserowej korekcji wzroku

Teraz roczna Gwarancja Dobrego Wzroku, którą objęci są wszyscy pacjenci po zabiegu laserowej korekcji wzroku, może być przedłużona na kolejny rok za kwotę 150 zł!

Gwarancja Dobrego Wzroku to program ochronny skierowany do pacjentów po laserowej korekcji wad wzroku Prywatnego Szpitala Weiss Klinik. Jest to zapewnienie dla pacjentów, że jeżeli kiedykolwiek po dokonanym zabiegu pojawi się niewielka wada wzroku, dodatkowy zabieg laserowy zostanie wykonany bezpłatnie.

Roczną gwarancją objęci są wszyscy pacjenci, którzy przeszli zabieg laserowej korekty wzroku w Weiss Klinik. Gwarancja może być przedłużona na kolejny rok, jeśli pacjent zgłosi się raz w roku na wizytę kontrolną w Weiss Klinik. Nowa cena tej wizyty wynosi 300 zł tylko 150 zł.

Przeczytaj o Gwarancji Dobrego Wzroku


Zadzwoń do nas

32 245 97 63-64

Umów się na wizytę