Weiss Klinik CHORZÓWWeiss Klinik GLIWICE
Telefony 2
Tel. +48 (32) 245 97 63-64

Bez zaćmy i bez okularów!

Bez zaćmy i bez okularów!

Nowoczesna chirurgia oka umożliwia usunięcie zaćmy i uzyskanie widzenia bez okularów. A wszystko to dzięki innowacyjnym soczewkom multifokalnym Lentis MPlus, które pozwalają uzyskać doskonałą jakość widzenia do bliży i dali – i to bez okularów!

Trwająca około 15 minut operacja zaćmy polega na usunięcie zmętniałej soczewki oka i wszczepieniu w jej miejsce sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej. Standardowe soczewki jednoogniskowe, wymagają dodatkowej korekcji okularowej do dali lub bliży. Ale są również wieloogniskowe soczewki Lentis MPlus, które pozwalają wytworzyć ostry obraz dalekich i bliskich przedmiotów – bez pomocy okularów!

- Działanie tych soczewek jest bardzo podobne do szkieł progresywnych stosowanych w okularowej korekcji wad wzroku. Unikalna konstrukcja soczewek wykorzystuje więc zdolności naszego mózgu do tzw. neuroadaptacji, zapewniając doskonałą jakość widzenia i naturalną wrażliwość na kontrast zarówno u pacjentów z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością, jak i z astygmatyzmem – tłumaczy dr n. med. Wojciech Myga, specjalista chorób oczu z Weiss Klinik.

Doskonałe widzenie, w każdej odległości!

Soczewki Lentis MPlus są doskonałe do bliży (od 30 do 50 cm), dali (od 80 cm) oraz do odległości pośrednich (od 50 do 80 cm). Są więc idealne dla kierowców i osób aktywnych, gdzie ważne jest doskonałe widzenie w każdej odległości. Dzięki soczewkom Lentis MPlus, możemy czytać, oglądać telewizję, pracować przy komputerze, prowadzić samochód czy aktywnie spędzać czas… bez okularów!

Pozostałe publikacje

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>