Weiss Klinik CHORZÓWWeiss Klinik GLIWICE
Telefony 2
Tel. +48 (32) 245 97 63-64

Aktualności

Nowości Weiss Klinik

Okulista Roku 2017 jest w Weiss Klinik!

Z radością informujemy, że dr n. med. Agnieszka Stanik-Walentek zajęła I miejsce w kategorii Okulista Roku 2017 w plebiscycie ”Śląski Hipokrates 2017″, organizowanym przez redakcję Dziennika Zachodniego!

Plebiscyt „Hipokrates” ma na celu promocję lekarzy i ośrodków medycznych. Najlepszych z nich wybierają sami czytelnicy Dziennika Zachodniego. Dr Stanik-Walentek uzyskała największą ilość głosów w kategorii „Okulista Roku 2017″ w finale śląskim plebiscytu.

Dr n. med. Agnieszka Stanik-Walentek jest specjalistą okulistyki dziecięcej, ekspertem w leczeniu zaćmy i jaskry oraz w doborze soczewek kontaktowych. W Weiss Klinik zajmuje się diagnostyką okulistyczną, laseroterapią, a także doborem soczewek kontaktowych. Pani Doktor jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej na Wydziale Lekarskim w Katowicach (2000). Tytuł naukowy doktora nauk medycznych uzyskała w roku 2008, na podstawie rozprawy doktorskiej pt. „Ekspresja genów TGFβ i jego receptorów u chorych ze zwyrodnieniem pęcherzowym rogówki”.

Dr Agnieszka Stanik-Walentek doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu oraz w Katedrze I Oddziału Klinicznego Chorób Oczu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu).  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, autorem i współautorem wielu prac naukowych w dziedzinie okulistyki i genetyki, publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Uczestniczy w wielu kursach, stażach i sympozjach naukowych, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Pozostałe artykuły

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Zadzwoń do nas

32 245 97 63-64

Umów się na wizytę